Bramki: R. Styn 29' (k)90'+4, S. Kurdziel 89'.

Sztorm: Józef Stromski - Maciej Kraiński (M), Robert Chojka, Krzysztof KomorowskiDawid Kaleta - Michał Freiberg (C) - Paweł Chełmikowski (73" Michał Michalski), Michał Maszota (84" Bartosz Bona), Radosław Styn - Sebastian Karnat (73" Sebastian Kurdziel), Patryk Kurdziel (58" Patryk Augustowski).

Nie zagrali: K. Bach(Br, M), M. Ankiewicz, Ł. Baran (M).

Poza kadrą:  J. Serafin, J. Radtke (obaj kontuzja), Ł. Godlewski (pauza za kartki), M. Frankowski, A. Stempka (obaj drużyna rezerw),

Żółte kartki: M. Kraiński, M. Freiberg

Widzów: ok. 35.

Relacja minutowa:

3' Pierwszy groźny strzał Maszoty z 20 metrów.

6' Pierwsza groźna sytuacja gości. Stromski górą.

14' Kolejny strzał Maszoty - bramkarz z trudem na rożny.

16' Strzał, piłka mija bramkarza i... niestety obrońca wybija piłkę z linii bramkowej.

19' W polu karnym błąd popełnia Robert Chojka i rywal nie wykorzystuje doskonałej sytuacji - Stromski zbija piłkę minimalnie obok słupka.

20' Po rożnym Celtic uderza wysoko nad poprzeczką.

24' Próba strzału z przewrotki Radosława Styna po podaniu Maszoty - piłka nad bramką.

29' 1:0! Indywidualna akcja Radosława Styna lewą stroną i w będąc już w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem technicznym strzałem prze bliższym słupku umieszcza piłkę w siatce.

34' Kontrowersyjny rzut wolny dla Redy na 18 metrze. Ładna wrzutka i wbiegający zawodnik Celticu był za szybki i zamiast piłkę przed siebie do bramki to zagrał ją do tyłu...

38' Niezrozumiała decyzja sędziego i Maciej Kraiński otrzymuje żółtą kartkę za faul na połowie rywala.

40' Karnat próbuje strzału lewą nogą - jednak ta próba zdobycia bramki mu nie wychodzi.

42' Dobra akcja Celticu kończy się tylko na rzucie rożnym.

45' Koniec pierwszej częsci spotkania. 1:0 dla Sztormu.

48' Groźnie Chełmikowski ale spychany przez rywala nie zdołał oddać celnego strzału.

50' Rożny dla gości. Beż większego zagrożenia.

52' Dobre dośrodkowanie Chełmikowskiego a w polu karnym pusto...

53' Sebastian Karnat trafia do siatki jednak sędzia liniowy sygnalizuje spalonego.

54' Spalony Sztormu.

55' Trzeci już spalony z rzędu - tym razem Patryk Kurdziel wychodząc sam na sam minimalnie palił.

58' Zmiana: Patryk za Patryka czyli Augustowski za Kurdziela.

61' Strzał gości z dystansu. Józek niepewnie przed siebie. Rywal dobija ale nie dość, że niecelnie to jeszcze był na spalonym.

65' Strzał Michała Maszoty ale bramkarz wykorzystuje swoje warunki fizyczne i sięga piłkę.

72' Optyczna przewaga gości w ostatnich minutach.

73' Zmiana: Michalski za Pawła Chełmikowskiego, Sebastian Kurdziel za Sebastiana Karnata.

74' Michał Michalski pierwszy raz przy piłkę i już wywalczył rzut rożny.

74' Wrzutka z narożnika i do strzału główką dochodzi Michał Freiberg - nieco nad poprzeczką.

75' Po zmianach widoczne ożywienie w szeregach Sztormu. Augustowski uprzedzony przez obrońcę i tylko rożny.

77' Groźny strzał z wolnego Celticu nad bramką.

78' Radek Styn zagrywa idealną piłkę na drugą stronę do Michalskiego. Ten przyjmuje i biegnie sam na sam z bramkarzem, który się kładzie, a Michalski uderza na siłę w środek bramki. Piłka wędruje pół metra nad poprzeczką. Zmarnowana setka!

80' Na boisku leży zawodnika Redy. Sędzia przerywa grę.

84' Zmiana: Schodzi Maszota, a za niego Bartosz Bona.

85' Bartek Bona ledwo co pojawił się na boisku, a już wywalczył sobie sytuację po której Sztorm ma rożny.

87' Kolejny róg dla gospodarzy.

89' 2:0! Sebastian Kurdziel wyprowadza kontratak. Zagrywa na lewo do Styna. Ten mija obrońcę i może nawet strzelać ale robi to co w tej sytuacji mógł zrobić najlepiej. Podaje do Seby Kurdziela, który lekkim uderzeniem strzela na pustą bramkę.  Znakomita dwójkowa akcja. Oby takich więcej w każdym meczu.

90' +3 Sędzia gwiżdże karnego dla Sztormu.

90' +4 Radosław Styn wykorzystuje jedenastkę! 3:0.

90' +5 Sędzia kończy to spotkanie! 3:0 dla Mostów!