Klasa Okręgowa » Gdańsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
Marketing, webmaster:
Andrzej Śliwiński
tel. 513 291 510
e-mail: sliwa7744@tlen.pl
Adam Schröder
e-mail: aschro@gmail.com
W niedzielę 9 maja Sztorm Mosty U-14 (dwie drużyny, rocznik 97 i 98 osobno) turnieju Adidas Football Challenge 2010. Zbiórka dla zawodników o godz. 9.15 stadionie GOSIR-u w Gdyni. Wszyscy mają ze sobą zabrać obowiązkowo: legitymację, ochraniacze i pisemną zgodę rodziców na udział. Więcej w rozwinięciu.
Harmonogram dla rocznika 1996
gr A |
||
LP | Drużyna | |
1 | Gimnazjum Nr 14 | |
2 | GOSRiT Luzino II | |
3 | Tępe Strzały | |
4 | Omega Gdynia | |
gr B | ||
LP | Drużyna | |
1 | Sztorm Mosty | |
2 | Sportowa 5 | |
3 | jr pogórze - gimnazjum nr 16 | |
4 | GOSRiT Luzino | |
gr C | ||
LP | Drużyna | |
1 | AS Dąbrowa | |
2 | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | |
3 | Karlikowo Sopot | |
4 | Gimnazjum nr 1 Tczew A | |
gr D | ||
LP | Drużyna | |
1 | ZS nr 4 | |
2 | FC Babilon | |
3 | SAN MARINO | |
4 | Gryf 2009 Tczew |
nr meczu | gr | nr boiska | godzina | |||||||
1 | Gimnazjum Nr 14 | Omega Gdynia | A | A | 10:00 | |||||
2 | Sztorm Mosty | GOSRiT Luzino | B | B | 10:00 | |||||
3 | AS Dąbrowa | Gimnazjum nr 1 Tczew A | C | C | 10:00 | |||||
4 | ZS nr 4 | Gryf 2009 Tczew | D | D | 10:00 | |||||
8 | GOSRiT Luzino II | Tępe Strzały | A | A | 10:40 | |||||
9 | Sportowa 5 | jr pogórze - gimnazjum nr 16 | B | B | 10:40 | |||||
10 | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | Karlikowo Sopot | C | C | 10:40 | |||||
11 | FC Babilon | SAN MARINO | D | D | 10:40 | |||||
15 | Gimnazjum Nr 14 | GOSRiT Luzino II | A | A | 11:20 | |||||
16 | Sztorm Mosty | Sportowa 5 | B | B | 11:20 | |||||
17 | AS Dąbrowa | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | C | C | 11:20 | |||||
18 | ZS nr 4 | FC Babilon | D | D | 11:20 | |||||
22 | Tępe Strzały | Omega Gdynia | A | A | 12:00 | |||||
23 | jr pogórze - gimnazjum nr 16 | GOSRiT Luzino | B | B | 12:00 | |||||
24 | Karlikowo Sopot | Gimnazjum nr 1 Tczew A | C | C | 12:00 | |||||
25 | SAN MARINO | Gryf 2009 Tczew | D | D | 12:00 | |||||
29 | Tępe Strzały | Gimnazjum Nr 14 | A | A | 12:40 | |||||
30 | jr pogórze - gimnazjum nr 16 | Sztorm Mosty | B | B | 12:40 | |||||
31 | Karlikowo Sopot | AS Dąbrowa | C | C | 12:40 | |||||
32 | SAN MARINO | ZS nr 4 | D | D | 12:40 | |||||
36 | Omega Gdynia | GOSRiT Luzino II | A | A | 13:20 | |||||
37 | GOSRiT Luzino | Sportowa 5 | B | B | 13:20 | |||||
38 | Gimnazjum nr 1 Tczew A | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | C | C | 13:20 | |||||
39 | Gryf 2009 Tczew | FC Babilon | D | D | 13:20 | |||||
1/4 finału | 43 | A1 | B2 | A | A | 14:00 | ||||
44 | B1 | A2 | B | B | 14:00 | |||||
45 | C1 | D2 | C | C | 14:00 | |||||
46 | D1 | C2 | D | D | 14:00 | |||||
1/2 finału | 51 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 43 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 45 | A | 14:40 | |||||
52 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 44 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 46 | B | 14:40 | ||||||
mecz o III miejsce | 55 | PRZEGRANY MECZU NR 51 | PRZEGRANY MECZU NR 52 | A | 15:20 | |||||
Finał | 57 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 51 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 52 | A | 15:40 |
Harmonogram dla rocznika 1997
gr A | ||
LP | Drużyna | |
1 | UKS Wicher | |
2 | SP Łęczyce | |
3 | Gimnazjum Nr 14 Gdynia | |
4 | U 2 Bytów | |
gr B | ||
LP | Drużyna | |
1 | UKS 1 REDA | |
2 | Sztorm Mosty | |
3 | ZS nr 4 | |
4 | Wisła Walichnowy | |
gr C | ||
LP | Drużyna | |
1 | UKS 1 Reda II | |
2 | Jamaica | |
3 | Bałtyk Gdynia | |
4 |
Ortowianie |
nr meczu | gr | nr boiska | godzina | |||||||
5 | UKS Wicher | U 2 Bytów | A | A | 10:20 | |||||
6 | UKS 1 REDA | Wisła Walichnowy | B | B | 10:20 | |||||
7 | UKS 1 Reda II | Orłowianie | C | C | 10:20 | |||||
12 | SP Łęczyce | Gimnazjum Nr 14 Gdynia | A | A | 11:00 | |||||
13 | Sztorm Mosty | ZS nr 4 | B | B | 11:00 | |||||
14 | Jamaica | Bałtyk Gdynia | C | C | 11:00 | |||||
19 | UKS Wicher | SP Łęczyce | A | A | 11:40 | |||||
20 | UKS 1 REDA | Sztorm Mosty | B | B | 11:40 | |||||
21 | UKS 1 Reda II | Jamaica | C | C | 11:40 | |||||
26 | Gimnazjum Nr 14 | U 2 Bytów | A | A | 12:20 | |||||
27 | ZS nr 4 | Wisła Walichnowy | B | B | 12:20 | |||||
28 | Bałtyk Gdynia | Orłowianie | C | C | 12:20 | |||||
33 | Gimnazjum Nr 14 Gdynia | UKS Wicher | A | A | 13:00 | |||||
34 | ZS nr 4 | UKS 1 REDA | B | B | 13:00 | |||||
35 | Bałtyk Gdynia | UKS 1 Reda II | C | C | 13:00 | |||||
40 | U 2 Bytów | SP Łęczyce | A | A | 13:40 | |||||
41 | Wisła Walichnowy | Sztorm Mosty | B | B | 13:40 | |||||
42 | Orłowianie | Jamaica | C | C | 13:40 | |||||
1/4 finału | 47 | A1 | 3 MIEJSCE | A | 14:20 | |||||
48 | B1 | 3 MIEJSCE | B | 14:20 | ||||||
49 | C1 | A2 | C | 14:20 | ||||||
50 | B2 | C2 | D | 14:20 | ||||||
1/2 finału | 53 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 47 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 50 | A | 15:00 | |||||
54 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 48 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 49 | B | 15:00 | ||||||
mecz o III miejsce | 56 | PRZEGRANY MECZU NR 53 | PRZEGRANY MECZU NR 54 | B | 15:20 | |||||
Finał | 58 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 53 | ZWYCIĘZCA MECZU NR 54 | B | 15:40 |
|
dzisiaj: 929, wczoraj: 1129
ogółem: 4 252 248
statystyki szczegółowe