Przegrana z rezerwami Ba速yku

• autor: aschro, 2018-06-19 10:03

29. kolejka V ligi - Kosakowo, 16.06.2018 r.
GKS Sztorm Mosty - SKS Ba速yk II Gdynia 1:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Erwin Kwa郾iak (41.), 0:2 Bartosz Kudyba (50.), 0:3 Petros Ter-Petrosyan (65.), 0:4 Jan Sadowski (68.), 1:4 Marcin Ankiewicz (85.)

W przedostatniej kolejce sezonu, w Kosakowie ulegli鄉y drugiemu zespo這wi Ba速yku Gdynia 1:4 (identyczny wynik - równie na korzy嗆 Ba速yku - pad jesieni w Gdyni).

Pierwsza po這wa nie zapowiada豉 pora磬i, nasz zespó do przerwy stworzy wi璚ej dogodnych sytuacji i przy odrobinie szcz窷cia móg w tej cz窷ci meczu prowadzi ju 2-3 bramkami. Pod koniec I po這wy spotkania, po kontrze Gdynian i nieco spó幡ionej interwencji bramkarza stracili鄉y pierwsz bramk. Na pocz徠ku II po這wy niefortunnie stracili鄉y kolejn bramk, a 15 minut pó幡iej - w odst瘼ie 3 minut - kolejne dwie. Przy stanie 0:4 Ba速yk nie wykorzysta rzutu karnego, a honorow bramk dla Sztormu w ko鎍ówce meczu zdoby Marcin Ankiewicz.

Sztorm Mosty: Eryk Skulich - Mateusz Polecho雟ki, Pawe Rypel, Miros豉w Meller, Miko豉j Ciecierski, Tomasz Rytlewski, Pawe Che軛ikowski, Jacek Pieprzyk, Mateusz Standura (56. Daniel Sikora), Bartosz Nied德iedzki, Andrzej Zymni (61. Marcin Ankiewicz).

Ba速yk II Gdynia: Micha Bartkowiak - Patryk Rynkowski, Anton Delinac, Jan Sadowski, Krystian Ha雟ki, Petros Ter-Petrosyan, Bartosz Kudyba, Kamil Zaborowski, Maksymilian Nowak, Erwin Kwa郾iak, Jakub Golc.

kartki: brak.