Wysokie zwycięstwo z Sokołem

• autor: aschro, 2018-06-05 08:25

27. kolejka V ligi - Kosakowo, 02.06.2018 r.
GKS Sztorm Mosty - Sokół Ełganowo 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Karol Szumotalski (45.), 2:0 Jacek Pieprzyk (58.), 3:0 Tomasz Czaplicki (66.), 4:0 Paweł Rypel (90.)

Trwa dobra passa naszego zespołu. W sobotnie popołudnie odnieśliśmy najwyższe w sezonie zwycięstwo: w Kosakowie przy Złotych Piaskach pokonaliśmy Sokoła Ełganowo 4:0. Był to już nasz 4 mecz z rzędu bez porażki.

Worek z bramkami, tuż przed końcem pierwszej połowy już w doliczonym czasie gry, otworzył Karol Szumotalski. Po przerwie do bramki rywali trafiali kolejno: Jacek Pieprzyk, Tomasz Czaplicki, i w ostatniej minucie meczu Paweł Rypel.

Dzięki sobotniej wygranej umocniliśmy się w środku tabeli, na 9. miejscu. Do 8. miejsca (KS Kamienicy Królewskiej) tracimy 4 punkty, a nad 10. (GKS Sierakowicami) mamy przewagę również 4 punktów.

Sztorm Mosty: Eryk Skulich - Mateusz Polechoński (19. Paweł Rypel), Karol Szumotalski (80. Marcin Ankiewicz), Mirosław Meller (70. Jakub Wróblewski), Tomasz Czaplicki, Mikołaj Ciecierski, Tomasz Rytlewski, Paweł Chełmikowski, Jacek Pieprzyk (70. Andrzej Zymni), Mateusz Standura, Bartosz Niedźwiedzki.

Sokół Ełganowo: Jakub Nalepa, Mariusz Brzeziński, Sebastian Bara, Wojciech Wójtowicz, Przemysław Mejer, Łukasz Mejer, Adam Leszczyński, Paweł Mejer, Rafał Cichocki, Bartłomiej Węsierski, Mateusz Niedośmiałek.

żółte kartki: Tomasz Czaplicki, Paweł Rypel (Sztorm) - Jakub Nalepa (Sokół)