Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Ostatnie gry kontrolne przed startem sezonu

• autor: MarcinA, 2017-08-07 13:58

Sztorm Mosty –Bałtyk Gdynia 2:9 (65’Rento, 79’Rento)

Sparing z 1 drużyną Bałtyku odbył się 3 sierpnia o godzinie 18.30 był to ostatni sprawdzian na naszym boisku .Do przerwy było wszystko poukładane i zawodnicy Sztormu starali się dotrzymać kroku jednak było widać różnice klas i do przerwy nasi zawodnicy przegrywali 3:0.

Po przerwie trener dał szansę zawodnikom rezerwowym którzy nie tworzyli jedności i brakowało  naszym zawodnikom cech wolicjonalnych, skąd wynik drugiej połowy 6:2. Dwie bramki dla naszej drużyny strzelił najlepszy zawodnik oraz lider - popularny "Rento".

I połowa: Eryk Skulich - Mikołaj Ciecierski, Tomasz Rytel, Kamil Kurdybelski, Mateusz Standura – Chelmikowski Paweł, "Rento", Damian Przychocki, Tomasz Czaplicki - Jacek Pieprzyk, Mateusz (Testowany).

II połowa: Testowany Bramkarz – Andrzej Jarosz, Tomasz Rytel, Kaleta Dawid ,Standura Mateusz, (Karnat Sebastian 60') - Szumotalski Karol, Meller Mirosław, Czaplicki Tomasz - Rasmus Paweł (Testowany), Pieprzyk Jacek.

Spójnia Sadlinki –Sztorm Mosty  0:4 [0:1] (20’Mateusz ,68’Czaplicki, 77’Ankiewicz, 89’Ankiewicz)

Dnia 5 sierpnia 2017 roku nasza drużyna wybrała się do zaprzyjaźnionej drużyny jaką jest Spójnia Sadlinki. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 16.00. Był to ostatni sparing naszej drużyny, a co za tym idzie ostatnia szansa pokazania się trenerowi.

Nasza drużyna od początku przeważała na boisku chcąc zmazać plamę ostatniego przegranego czwartkowego meczu. Defensywą dowodził Bartosz Niedźwiedzki natomiast  liderem który brał Ciężar odpowiedzialność rozgrywania oraz rozdzielania piłek nasz popularny ,,Rento ‘’. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 1:0 po indywidualnej akcji w prawym narożniku pola karnego drużyny gospodarzy Karola Szumotalskiego i jego dobraniu wzdłuż bramki do testowanego w tym dniu Mateusza. W drugiej połowie bramkę dołożyli: "bombą" pod poprzeczkę Tomek Czaplicki oraz dwie Marcin Ankiewicz.

Sztorm zagrał w składzie:

Eryk Skulich –Ciecierski  Mikołaj ,Bartosz Niedźwiedzki, Chełmikowski Paweł, Standura Mateusz - Czaplicki Tomasz, "Rento", Meller Mirosław, Damian Przychocki (Testowany), Szumotalski Karol (60' Ankiewicz) -Mateusz (Testowany).

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Trening B-Klasy

Kosakowo, boisko Złote Piaski

Trening B-Klasy

Kosakowo, boisko Złote Piaski

07-2018

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Mosty
w sezonie 2017/2018