Sztorm bardzo gościny. Kolejne 3 punkty oddane!

Sztorm Mosty - Orkan Rumia 1:2 (1:1)

Bramki: M. Janiak 24' - K. Kiełb 10', P. Gniewkowski 88'.

SztormEryk Skulich - Michał Brylowski, Paweł Chełmikowski, Michał Janiak, Kamil Kurdybelski - Tomasz Czaplicki, Sebastian Karnat, Sebastian Kurdziel kapitanDamian Kucharski (64' Oskar Zaremba), Wojciech Gapiński  (56' Paweł Wenta) - Radosław Kupiec.

Relacja minutowa:

-30' Sztorm w tym spotkaniu będzie musiał sobie radzić bez dwóch swoich stoperów - Bartka Kortasa i Łukasza Godlewskiego - którzy pauzują za kartki.

1' Pierwszy gwizdek sędziego. Sztorm rozpoczął.

8' Początek spotkania to typowe "wybadanie" przeciwnika.

10' Pierwsza składna akakcja drużyny gości. Michał Kozieł podaje na pustą bramkę do Kacpra Kiełba, a ten strzela pierwszą bramkę w tym meczu.

22' Żółtą kartkę za faul otrzymuje Michał Kozieł i Sebastian Kurdziel za to że... był faulowany?

24' Mamy remis. Bramkę na 1:1 zdobywa Michał Janiak.

26' Kizieł (Orkan) brutalnie fauluje Karnata, jednak arbiter nie zdecydował się na pokazanie drugiej żółtej kartki temu zawodnikowi.

27' Dawid Kowalski (Orkan) dostaje piłkę na piąty metr i uderza. Znakomita parada Skulicha ratuje Sztorm przed utratą bramki.

32' Dwa strzały Sztormu w ciągu dwóch minut, jednak bez wiekszych kłopotów dla Patryka Wychnowskiego.

36' Sebastian Karnat fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.

40' Żółta kartka za obrazę arbitra otrzymuje Arkadiusz Filipkowski (Orkan).

45' Koniec pierwszej połowy. Było to nie najgorsze 45 minut w wykonaniu obu drużyn.

46' Orkan rozpoczął.

47' Rzut wolny dla Sztormu. Michał Kozieł utrudnia wznowienie gry i otrzymuje żółtą kartkę, drugą w tym spotkaniu i goście będą grali w osłabieniu.

55' Trenerzy obu drużyn przeprowadzają zmiany. Gniewkowski za Bukowskiego.

56' Wenta za Gapińskiego.

64' Zmiana: Zaremba za Kucharskiego.

68' Goście uderzają z rzutu wolnego. Znakomita interwencja Skulicha! Po raz kolejny ratuje Sztorm orzet utratą bramki.

70' Za niestosowne odzywki żółtą kartkę otrzymuje kapitan Rumian, Marcin Kozieł.

79' Żółta kartka dla Piotra Kolera (Orkan).

87' Paweł Zaremba łapie za koszulkę rywala i otrzymuje żółtą kartkę.

88' Goście wychodzą z kontratakiem, Skulich wyszedł z bramki, poślizgnął się na przedpolu i Orkan po strzale Gniewkowskiego wychodzi na prowadzenie. 1:2.

89' Marcin Kozieł (Orkan) otrzymuje drugą żółtą kartkę. Drugie wykluczenie w zespole Rumian w meczu.

90' Sędzia dolicza 2 minuty.

90'+1 Żółta kartka dla Kacpra Kiełba (Orkan).

90'+2 Sztorm marnuje znakomitą sytuację na wyrównanie.

90'+3 Zmiana w drużynie gości - .

90'+4 Kolejna zmiana w ekipie Rumian - schodzi Sebastian Neumann, w jego miejsce Krystian Jankowski.

90'+4 Czerwona kartka za faul bez piłki dla Pawła Wenty.

90'+4 Żółta kartka dla Pawła Chełmikowskiego.

90'+5 Arbiter kończy spotkanie. Wynik końcowy 1:2!