Pięć lat Sztormu Mosty!

• autor: Andrzej_S, 2015-06-24 15:33

W niedzielę 21 czerwca br. uroczyście obchodziliśmy na boisku i placu przy Złotych Piaskach V-Lecie Sztormu Mosty w ramach imprezy sobótkowej Kosakowa oraz Mostów. Imprezę rozpoczął towarzyski mecz piłkarski Sztorm Mosty – Rodzice Juniorów, który nie mógł zakończyć się innym wynikiem niż jak najbardziej sprawiedliwy remis. Następnie odbyła się część oficjalna: Wójt Gminy Kosakowo podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w działalność klubu, trenerom i piłkarzom. Szczególne podziękowania za wkład i zaangażowanie w rozwój piłki nożnej w Gminie Kosakowo otrzymali: prezes Sztormu Antoni Wica, wiceprezes Piotr Fos, sekretarz Zarządu Alina Merchel, członkowie Zarządu: Michał Michalski, Maciej Bułach, Rafał Konkol, Arkadiusz Szuflita. Specjalne nagrody przekazano: Sebastianowi Karnatowi – najlepszemu strzelcy Sztormu w sezonie 2014/2015, oraz Tomaszowi Czaplickiemu – najmłodszemu piłkarzowi w kadrze klubu.
Z kolei prezes Antoni Wica uhonorował pamiątkowymi statuetkami za wsparcie działalności statutowej klubu następujące osoby: Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika, Krystynę Schmidt, Annę Padée-Kruszczak, Paulinę Kraskę, Annę Szymborską, Karola Dettlaffa, Adama Schrödera, Romana Bigota, Aleksandra Richert, Elonorę Urbanowicz, Zdzisława Jaroniego, Mirosława Kuszczaka. Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć tradycyjnego ogniska, gier, zabaw i konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, specjalnego pokazu strażackiego przygotowanego przez OSP Kosakowo. Imprezę poprowadził dr Karol Dettlaff.

Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo, Sołtysi i Rady Sołeckie Kosakowa oraz Mostów, Gminny Klub Sportowy Sztorm Mosty.

Sponsorzy: Gmina Kosakowo, Elma z Mostów – producent majonezów, Gospodarstwo Rolne Państwa Bigott, Cukiernia Formella, Bar Bistro z Kosakowa, Wydawnictwo Sunny, Operator Systemu Magazynowania.

Zdjęcia na stronie RKiS Kosakowo (tutaj)

Źródło: www.kosakowo.pl