B-klasa, XVI kolejka: 2.06.2013r. g. 16:00; Kosakowo, Złote Piaski

Bramki: A. Stempka 30', A. Spodzieja 66', A. Szuflita 76', 90'+2.

Sztorm II: Jakub Serafin - Przemysław Klamrowski, Adrian Stenka, Patryk Piernicki, Maciej Dolniak - Grzegorz Talar (61" Paweł Rosicki), Adam Spodzieja (75" Krzysztof Ziętara), Mirosław Kowalewski [C], Adam Stempka - Daniel Kuplicki (60" Michał Turbański), Maciej Śmiejkowski (75" Arkadiusz Szuflita).

Żółte kartki: A. Stenka, M. Śmiejkowski.

Ocena zawodników>>

Sztormowcy zrewanżowali się za porażkę 3:1 z rundy jesiennej. Jest to dopiero drugie zwycięstwo w tym sezonie i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Przed nami jeszcze dwa spotkania, które mogą dać sześć punktów i o nie zespół z Mostów będzie walczył.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Jednak po kwadransie gry to goście zaczynali przeważać. Aż do 30 minuty, kiedy to bramkę zdobył Adam Stempka i wyprowadził Sztorm na prowadzenie. W drugiej połowie zawodnicy z Kolbud zdecydowanie opadli z sił. Upalne słońce i brak zawodników rezerwowych nie wróżył nic dobrego. Odwrotnie było w szeregach gospodarzy, którzy już po dokonaniu dwóch zmian podwyższyli wynik spotkania. Chwilę po pojawieniu się na boisku Pawła Rosickiego przejął on piłkę i podał do Adama Spodzieja, który wiedział co zrobić z piłką i nie dając szans bramkarzowi trafił do siatki. Niewiele później Radosław Styn dokonał kolejnych dwóch zmian. Na boisko wszedł Krzysztof Ziętara i powracający po kilkumiesięcznej kontuzji Arkadiusz Szuflita. Przed wejściem powiedział o swoim śnie w którym widział siebie strzelającego dwie bramki. Sen zacząć się spełniać już minutę po zameldowaniu się na murawie gdy Szufla podwyższył na 3:0. Szansę na bramki miało jeszcze kilku zawodników Sztormu ale żadnemu to nie wychodziło, aż drugą szansę już w doliczonym czasie gry dostał Arek sprawiając, że słowa zespołu "Kombi" - sen się spełnił - stały się faktem.