Logowanie

Aktualności

Sparing: Pierwsza drużyna lepsza od rezerw.

• autor: Andrzej_S, 2013-02-16 17:19

W dzisiejsze popołudnie na boisku na Złotych Piaskach A-klasowa drużyna Sztormu Mosty wygrała w spotkaniu sparingowym z zespołem rezerw występującym w B-klasie.

Sztorm Mosty - Sztorm II Mosty 4:0 (2:0)

Bramki: Sebastian Kurdziel (2 - jedna głową), Patryk Augustowski, Patryk Kurdziel.

Sztorm: J. Stromski (46' B. Kortas) - M. Kraiński (46' K. Kurdybelski), Ł. Godlewski, A. Stromski, Ł. Baran (46' P. Chełmikowski) - P. Augustowski (46' P. Kurdziel), M. Maszota (46' T. Czaplicki), S. Kurdziel, S. Karnat (60' M. Freiberg), D. Kaleta (46' M. Buchert) - R. Kupiec. Trener: Robert Mądrzak.

Sztorm II: J. Serafin (46' A. Cieśliński) - M. Bułach, J. Radtke, Daniel, P. Piernicki - A. Szuflita (60' M. Śmiejkowski), M. Kowalewski (60' P. Rosicki), M. Turbański, A. Stempka - A. Spodzieja - P. Rosicki (46' M. Frankowski). Trener: Radosław Styn.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Dopiero po pół godzinie gry inicjatywę przejęła pierwsza drużyna i strzeliła bramkę, a jeszcze przed upływem 45 minut podwyższyła na 2:0. W drugiej połowie A-klasowy zespół spisywał się lepiej niż w pierwszej ale także udało się wypracować tylko dwie bramki. Na kwadrans przed końcem Radosław Kupiec nie wykorzystał rzutu karnego - Adrian Cieśliński obronił.

Taki wewnętrzny sparing z pewnością dobrze wpłynie na zaangażowanie się zawodników w treningi. Zawodnicy rezerw będą chcieli się poprawić i w następnym takim spotkaniu sprawić więcej trudu swoim kolegom, a także zwrócić na siebie uwagę trenera Roberta Mądrzaka. Cieszy także dobra gra trójki chłopaków rocznika 1996, którzy znajdują się w kadrze zespołu Junior B Michała Michalskiego. Cała trójka zagrała w zespole pierwszej drużyny.