III kolejka B-klasy

KP Gdynia - Sztorm II Mosty 3:0 (1:0)

Sztorm: Maciej Bułach - Arkadiusz Szuflita, Radosław Styn, Patryk Piernicki, Kamil Kurdybelski - Krzysztof Pek (59" Andrzej Urbański), Grzegorz Talar (64" Maciej Śmiejkowski), Mirosław Kowalewski, Adam Stempka (85" Krzysztof Toruńczak) - Marcin Ankiewicz - Mateusz Przyjemski (53" Patryk Kurdziel)

Widzów: 38 osób.

W III kolejce B klasy drużyna KP Gdynia na własnym obiekcie pokonała rezerwy Sztormu Mosty 3:0.
Pierwsza połowa mecz była bardzo wyrównana. Gra była rozgrywana przede wszystkim w środkowej strefie boiska gdzie zawodnicy obu drużyn walczyli o piłkę. Wraz z upływem kolejnych minut to gospodarze stawali się coraz bardziej aktywni i co jakiś czas zagrażali bramce Sztormu. Jeszcze przed przerwą KP miało idealną sytuację na zdobycie gola kiedy w ciągu kilku sekund zawodnicy KP trzykrotnie uderzali w poprzeczkę aby na koniec z 3 metrów nie trafić do bramki. Na pierwszego gola trzeba było poczekać na doliczony czas pierwszej części kiedy to w polu karnym Kowalewski faulował zawodnika KP, a sędzie bez wahania wskazał na wapno. Do piłki podszedł kapitan gospodarzy Łukasz Radtke i precyzyjnym strzałem tuż obok lewego słupka umieścił piłkę w bramce.
Po przerwie przewaga Gdynian była jeszcze bardziej widoczna. Niespełna 10 minut po rozpoczęciu II połowy, dokładnie w 53 minucie KP Gdynia zdobyła bramkę na 2:0. Według opinii niektórych z kibiców gol ten padł ze spalonego. Nie było jednak żadnej sygnalizacji sędziego liniowego dlatego gol został uznany. Kilka minut później faulowany w polu karnym był zawodnik KP jednak arbiter uznał, że zdarzenie miało miejsce przed polem karnym. Z wolnego zawodnik KP uderzył w słupek. Co się odwlecze to nie uciecze. w 72 minucie gospodarze strzelili jeszcze jednego gola, jak się później okazało, ostatniego w meczu. W końcówce były zawodnik Sztormu, Rafał Piotrowski znajdował się w dogodnej sytuacji, ale uderzenie zatrzymał bramkarz Maciej Bułach, a Arek Szuflita posłał piłkę daleko w aut. KP Gdynia zasłużenie wygrał ze Sztorm II Mosty 3:0 i umocnił swoją pozycję na szczycie tabeli B-klasy.