Sztorm Mosty - MKS Władysławowo 1:2

Bramki: P. Chełmikowski 62' - Świerczyński 72', 86'.

Sztorm: J. Strowski - M. Kraiński, J. Radtke, Ł. Godlewski, Ł. Baran - M. Freiberg - M. Michalski (68' M. Frankowski), S. Karnat, P. Chełmikowski - S. Kurdziel, P. Augustowski (56' M. Maszota).

Widzów: ok. 60 osób

Na kilka godzin przed spotkaniem do klubu dotarła informacja, ze Radosław Styn z powodów zawodowych nie będzie mógł zagrać w spotkaniu. Jednak to nie był jedyny problem, gdyż przed spotkaniem z przyczyn formalnych trener musiał dokonać dwóch zmian w pierwszej jedenastce. O ile jednego z zawodników dokumentacja została uzupełniona i mógł zasiąść na łatce rezerwowych o tyle drugi z zawodników nie mógł nawet zostać wpisany do protokołu.

Obie drużyny stwarzały sobie wiele sytuacji strzeleckich. Jednak to gospodarze przeważali w pierwszej części i na początku drugiej, aż do momentu strzelenia bramki. Od 70 minuty przy stanie 1:0 jakby stwierdzili, że mecz jest wygrany czym dali pole do popisu swoim rywalom. A Ci nie próżnowali i przeprowadzali liczne ataki i ostrzeliwali bramkę Stromskiego. W 72 minucie po którejś już z kolei takiej samej wrzutce z autu zawodnika MKSu z linii bocznej na wysokości pola karnego udało im się strzelić bramkę. Było widać, że Władysławowo nie przyjechało tu po remis. Złapali wiatr w żagle i tworzyli kolejne sytuacje. W 86 minucie wydawało się prosta piłka dla obrońców wrzucona na 16 metr, jednak jeden ze stoperów popełnia błąd i to się mści na nim, a raczej na drużynie bo do piłki dobiegł jeden z Władysławowskich zawodników i mocnym strzałem po ziemi trafił do siatki. W ostatnich minutach mimo próby doprowadzenia do wyrównania się to nie udało. Tym samym po raz drugi już tracimy 3 punkty na swoim boisku.

Najciekawsze wydarzenia spotkania w relacji minutowej:

10' Ładna wrzutka Michalskiego do Karnata w pole karne, jednak bramkarz był szybciej przy piłce.

13' Dwójkowa akcja Baran - Kurdziel, który wchodzi w pole karne i oddaje strzał jednak minimalnie przy słupku.

18' Kontratak MKSu i zawodnik wdziera się w pole karne, podaje piłkę do środka ale czujny Godlewski przechwytuje piłkę.

25' Silny strzał zawodnika Władysławowa z ok. 22 metra i w ostatniej chwili Stromski strąca piłkę na narożnik.

29' Strzał Michalskiego z przed pola karnego, niecelny.

32' Ponownie strzał Michalskiego z rzutu wolnego z odległości ponad 30 metrów.

34' Najlepsza sytuacja Sztormu. Z linii pola karnego mocno uderza Augustowski ale w ostatniej chwili bramkarz sparował piłkę nad poprzeczkę. Był to pierwszy celny strzał gospodarzy.

35' Wrzutka z rzutu rożnego i Kurdziel oddaje strzał głową jednak prosto w bramkarza.

38' Chełmikowski wdziera się z piłką między obrońcami w pole karne i z pod samej linii końcowej podaje piłkę do Kurdziela, ten jednak uderza swoja słabszą nogą i nie trafia do bramki.

39' MKS atakuje i oddaje strzał, który blokuje Kraiński i mamy rożny dla gości.

40' Wrzutka z narożnika i nr 55 oddaje strzał na bramkę głową. Pewna interwencja Stromskiego.

41' Po raz kolejny Chełmikowski wdziera się w pole karne i oddaje strzał. Bramkarz wybija piłkę przed siebie ale w polu karnym było za dużo rywali by pokusić się o dobitkę.

42' MKS kontratakuje. Zawodnik wypuszczony na sytuację 1 na 1. Jednak sędzia liniowy pokazuje spalonego.

45' Koniec pierwszej części.

56' Pierwszą sytuacja do odnotowania jest zmiana w zespole gości i gospodarzy (Maszota za Augustowskiego).

62' Wspaniały strzał z ok. 22 metrów Chełmikowskiego w somo okienko i bramkarz pozostaje bez szans. 1:0!

65' Karnat przed szansą podwyższenia ale trafi nieczysto w piłkę.

66' Kolejna okazja Karnata z 16 metrów. Strzał obroniony. Mamy rożny.

67' Wrzutka z rzutu wolnego i Radtke oddaje strzał głową. Piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole gry.

68' Zmiana. Schodzi Michalski, a za niego na boisku pojawia się Frankowski.

70' Gości oddają silny strzał. Stromski wybija piłkę na narożnik.

72' Wybicie piłki z autu. Lot piłki barkiem zmienia Świerczyński (MKS) i piłka trafia dość niespodziewanie do bramki. 1:1.

73' Władysławowo odżyło i stwarza sobie doskonałą sytuację na strzelenie bramki. Czegoś zabrakło w wykończeniu.

75' Strzał na bramkę głową i Stromski z trudem interweniuje.

77' Zawodnik przyjezdnych 1 na 1 ze Stromskim. Górą bramkarz.

80' Strzał z rzutu wolnego na 20 metrze. Trafia w mur, a dobitka nad poprzeczką.

82' Dwóch zawodników gości wychodzi na sam na sam z bramkarzem jednak czujny Stromski wybija piłkę z pod nóg rywala już na przedpolu.

84' Karnat zagrywa na 16 metra do Kurdziela. Ten się spieszy i z pierwszej piłki oddaje całkowicie nie udany strzał.

86' Niezdecydowana interwencja Radtke na 16 metrze i do piłki dopadł Świerczyński (MKS), który mocnym strzałem pokonuje Stromskiego. Mamy 1:2.

90'+1 Sędzia kończy spotkanie.