Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Gedania II Gdańsk
Zenit Łęczyce 1:4 Potok Pszczółki
Sporting Leźno 0:0 Polonia Gdańsk
KS Kamienica Królewska 3:3 Orzeł Trąbki Wielkie
Wietcisa Skarszewy 1:4 Orlęta Reda
Cartusia Kartuzy 2:3 Bałtyk II Gdynia
Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice
Portowiec Gdańsk 1:2 MKS Władysławowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
GKS Sierakowice - Sporting Leźno
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy
Potok Pszczółki - KS Kamienica Królewska
Orlęta Reda - Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Kadra V Liga

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Krystian Świst bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
2. Paweł Bergański bramkarz 2 0 0 0 0 0 180 90
3. Eryk Skulich bramkarz 7 0 0 0 1 0 630 90
4. Błażej Białek obrońca 8 1 0 0 1 0 612 77
5. Mikołaj Ciecierski obrońca 7 0 0 0 1 0 441 63
6. Mateusz Standura obrońca 7 1 0 0 1 0 298 43
7. Bartosz Niedźwiedzki obrońca 7 0 0 0 2 0 503 72
8. Andrzej Zymni obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Wojciech Gałązka obrońca 3 0 0 0 2 0 167 56
10. Marcin Ankiewicz obrońca 1 0 0 0 0 0 20 20
11. Paweł Chełmikowski obrońca 8 1 0 0 0 0 658 83
12. Tomasz Czaplicki obrońca 9 0 0 0 2 0 733 82
13. Maciej Scharmach obrońca/pomocnik 6 1 0 0 0 0 530 89
14. Kamil Dzikliński obrońca/pomocnik 3 0 0 0 0 0 52 18
15. Aleksander Paluch obrońca/pomocnik 9 1 0 0 1 0 788 88
16. Michał Ozga obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 28 28
17. Radosław Styn obrońca/pomocnik 8 1 0 0 2 0 575 72
18. Damian Gierczak obrońca/pomocnik 4 0 0 0 0 0 134 34
19. Jakub Nalepa obrońca/pomocnik 3 0 0 0 0 0 62 21
20. Przemysław Ronkowski obrońca/pomocnik 7 6 0 0 1 0 582 84
21. Jan Grzybek obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 10 10
22. Tadeusz Kubiak obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Mirosław Meller pomocnik 7 1 0 0 0 0 354 51
24. Tomasz Rytlewski pomocnik 9 0 0 0 1 0 655 73
25. Mateusz Polechoński pomocnik 2 0 0 0 0 0 105 53
26. Kacper Gburek pomocnik 1 0 0 0 1 0 90 90
27. Przemysław Promiński pomocnik 3 0 0 0 0 0 194 65
28. Kamil Kurdybelski pomocnik 1 0 0 0 0 0 90 90
29. Dawid Kaleta pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Jacek Pieprzyk napastnik 4 3 0 0 0 0 263 66
31. Jakub Wróblewski napastnik 6 1 0 0 0 1 406 68
32. Karol Szumotalski napastnik 10 0 0 0 2 0 569 57

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Patryk Augustowski napastnik 0 0 0 0 0 0 0
2. Łukasz Baran obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Sebastian Kurdziel napastnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Michał Maszota pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
5. Łukasz Godlewski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
6. Michał Freiberg obrońca 0 0 0 0 0 0 0
7. Sebastian Karnat napastnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Radosław Kupiec pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Mateusz Chełmikowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
10. Paweł Mistygacz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
11. Michał Janiak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Michał Brylowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
13. Oskar Zaremba pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Damian Kucharski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Wojciech Gapiński obrońca 0 0 0 0 0 0 0
16. Paweł Wenta obrońca 0 0 0 0 0 0 0
17. Filip Żelezik napastnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Jakub Izdebski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
19. Kacper Kaleta pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
20. Mohamed Doumbouya napastnik 0 0 0 0 0 0 0
21. Damian Fos pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
22. Mateusz Borucki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
23. Mateusz Lip pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
24. Damian Przychocki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
25. Bartłomiej Nałęcz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
26. Kajetan Wojciechowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
27. Daniel Sikora pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
28. Paweł Rypel pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
29. Michał Wierzchołowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
30. Marek Stefanowski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

godz. 17.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.15

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

godz. 17.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.15

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

godz. 11.00
11. kolejka V ligi
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo

Gdańsk, gen. J.Hallera 201

godz. 20.30
9. kolejka B-Klasy
KP Gdynia - Sztorm II Kosakowo

Gdynia, Olimpijska 5/9

22

10-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Gedania II GdańskSztorm Kosakowo
Gedania II Gdańsk   Sztorm Kosakowo
2018-10-21, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sztorm KosakowoGKS Sierakowice
Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice
2018-10-13, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1679, wczoraj: 1365
ogółem: 2 786 768

statystyki szczegółowe