Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Gedania II Gdańsk
Zenit Łęczyce 1:4 Potok Pszczółki
Sporting Leźno 0:0 Polonia Gdańsk
KS Kamienica Królewska 3:3 Orzeł Trąbki Wielkie
Wietcisa Skarszewy 1:4 Orlęta Reda
Cartusia Kartuzy 2:3 Bałtyk II Gdynia
Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice
Portowiec Gdańsk 1:2 MKS Władysławowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
GKS Sierakowice - Sporting Leźno
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy
Potok Pszczółki - KS Kamienica Królewska
Orlęta Reda - Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Aleksander Paluch
Aleksander Paluch 788 minut
2. Tomasz Czaplicki
Tomasz Czaplicki 733 minut
3. Paweł Chełmikowski
Paweł Chełmikowski 658 minut
4. Tomasz Rytlewski
Tomasz Rytlewski 655 minut
5. Eryk Skulich
Eryk Skulich 630 minut
6. Błażej Białek
Błażej Białek 612 minut
7. Przemysław Ronkowski
Przemysław Ronkowski 582 minut
8. Radosław Styn
Radosław Styn 575 minut
9. Karol Szumotalski
Karol Szumotalski 569 minut
10. Maciej Scharmach
Maciej Scharmach 530 minut
11. Bartosz Niedźwiedzki
Bartosz Niedźwiedzki 503 minut
12. Mikołaj Ciecierski
Mikołaj Ciecierski 441 minut
13. Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski 406 minut
14. Mirosław Meller
Mirosław Meller 354 minut
15. Mateusz Standura
Mateusz Standura 298 minut
16. Jacek Pieprzyk
Jacek Pieprzyk 263 minut
17. Przemysław Promiński
Przemysław Promiński 194 minut
18. Paweł Bergański
Paweł Bergański 180 minut
19. Wojciech Gałązka
Wojciech Gałązka 167 minut
20. Damian Gierczak
Damian Gierczak 134 minut
21. Mateusz Polechoński
Mateusz Polechoński 105 minut
22. Kacper Gburek
Kacper Gburek 90 minut
23. Kamil Kurdybelski
Kamil Kurdybelski 90 minut
24. Krystian Świst
Krystian Świst 90 minut
25. Jakub Nalepa
Jakub Nalepa 62 minut
26. Kamil Dzikliński
Kamil Dzikliński 52 minut
27. Michał Ozga
Michał Ozga 28 minut
28. Marcin Ankiewicz
Marcin Ankiewicz 20 minut
29. Jan Grzybek
Jan Grzybek 10 minut

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

godz. 17.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.15

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

godz. 17.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.15

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

godz. 11.00
11. kolejka V ligi
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo

Gdańsk, gen. J.Hallera 201

godz. 20.30
9. kolejka B-Klasy
KP Gdynia - Sztorm II Kosakowo

Gdynia, Olimpijska 5/9

22

10-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Gedania II GdańskSztorm Kosakowo
Gedania II Gdańsk   Sztorm Kosakowo
2018-10-21, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sztorm KosakowoGKS Sierakowice
Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice
2018-10-13, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1677, wczoraj: 1365
ogółem: 2 786 766

statystyki szczegółowe