Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo
KS Kamienica Królewska 1:1 Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk 3:8 Bałtyk II Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie 2:0 Wietcisa Skarszewy
Zenit Łęczyce 3:2 Cartusia Kartuzy
Potok Pszczółki 1:2 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 2:2 Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda 2:1 Czarni Pruszcz Gdański

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Cartusia Kartuzy - Gedania II Gdańsk
Sporting Leźno - MKS Władysławowo
Wietcisa Skarszewy - Potok Pszczółki
Zenit Łęczyce - KS Kamienica Królewska
Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
Portowiec Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Tabela ligowa V Liga

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. plus 7 16 5 1 1 17 - 16 +1
2. plus 7 16 5 1 1 24 - 6 +18
3. minus 7 15 5 0 2 18 - 9 +9
4. minus 7 14 4 2 1 16 - 12 +4
5. minus 7 13 4 1 2 18 - 10 +8
6. bz 7 13 4 1 2 21 - 16 +5
7. plus 7 12 4 0 3 32 - 16 +16
8. minus 7 10 3 1 3 15 - 10 +5
9. plus 7 10 3 1 3 17 - 15 +2
10. minus 7 10 3 1 3 13 - 17 -4
11. bz 7 6 2 0 5 10 - 24 -14
12. bz 7 6 1 3 3 9 - 15 -6
13. bz 7 5 1 2 4 6 - 18 -12
14. bz 7 5 0 5 2 9 - 15 -6
15. bz 7 4 1 1 5 10 - 16 -6
16. bz 7 2 0 2 5 8 - 28 -20

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 4 10 3 1 0 11 - 5 +6
2. 4 9 3 0 1 13 - 5 +8
3. 3 9 3 0 0 8 - 1 +7
4. 4 9 3 0 1 15 - 10 +5
5. 4 7 2 1 1 9 - 5 +4
6. 4 6 2 0 2 11 - 7 +4
7. 3 6 2 0 1 9 - 4 +5
8. 4 6 2 0 2 7 - 11 -4
9. 3 6 2 0 1 16 - 4 +12
10. 3 6 2 0 1 6 - 4 +2
11. 3 5 1 2 0 5 - 4 +1
12. 4 5 1 2 1 6 - 5 +1
13. 3 4 1 1 1 4 - 8 -4
14. 3 3 0 3 0 5 - 5 0
15. 4 3 1 0 3 8 - 11 -3
16. 3 1 0 1 2 6 - 15 -9

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 4 9 3 0 1 9 - 5 +4
2. 4 9 3 0 1 11 - 8 +3
3. 3 7 2 1 0 11 - 1 +10
4. 3 7 2 1 0 7 - 3 +4
5. 4 7 2 1 1 9 - 15 -6
6. 4 6 2 0 2 16 - 12 +4
7. 3 4 1 1 1 6 - 6 0
8. 3 4 1 1 1 6 - 6 0
9. 3 3 1 0 2 6 - 5 +1
10. 4 2 0 2 2 4 - 10 -6
11. 3 1 0 1 2 3 - 10 -7
12. 4 1 0 1 3 2 - 13 -11
13. 3 1 0 1 2 2 - 5 -3
14. 4 1 0 1 3 2 - 10 -8
15. 3 0 0 0 3 6 - 10 -4
16. 4 0 0 0 4 4 - 20 -16

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 7 16 5 1 1 17 - 16 +1
2. 7 16 5 1 1 24 - 6 +18
3. 7 15 5 0 2 18 - 9 +9
4. 7 14 4 2 1 16 - 12 +4
5. 7 13 4 1 2 18 - 10 +8
6. 7 13 4 1 2 21 - 16 +5
7. 7 12 4 0 3 32 - 16 +16
8. 7 10 3 1 3 17 - 15 +2
9. 7 10 3 1 3 13 - 17 -4
10. 7 10 3 1 3 15 - 10 +5
11. 7 6 2 0 5 10 - 24 -14
12. 7 6 1 3 3 9 - 15 -6
13. 7 5 0 5 2 9 - 15 -6
14. 7 5 1 2 4 6 - 18 -12
15. 7 4 1 1 5 10 - 16 -6
16. 7 2 0 2 5 8 - 28 -20

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Sztorm Kosakowo XXX - - - - - - 4:10:3 - - 2:0 - - - -
2. MKS Władysławowo3:0 XXX - 4:13:4 - - - - 3:0 - - - - - -
3. Sporting Leźno - - XXX - - 0:43:2 - - - - - - - 4:20:3
4. Bałtyk II Gdynia - - - XXX 9:0 - - 5:12:3 - - - - - - -
5. Orlęta Reda - - - - XXX - - - - - 2:1 - 3:03:0 - -
6. Wietcisa Skarszewy5:1 - - - - XXX - 1:1 - - - 2:1 - - - 1:2
7. Orzeł Trąbki Wielkie6:3 - - 2:1 - 2:0 XXX - - 1:1 - - - - - -
8. KS Kamienica Królewska - - 2:2 - - - - XXX - - 1:21:1 - 2:0 - -
9. Potok Pszczółki - - 1:2 - - - - - XXX - 2:4 - 5:13:0 - -
10. GKS Sierakowice - - - - 2:2 - - - 1:1 XXX - - - 2:2 - -
11. Czarni Pruszcz Gdański - 0:0 - - - - 4:3 - - - XXX - - - 1:1 -
12. Portowiec Gdańsk - - 3:2 - - - - - - - 3:4 XXX - - 1:31:2
13. Polonia Gdańsk - 1:5 - 3:8 - - - - - 2:2 - - XXX - - -
14. Gedania II Gdańsk - 0:6 - - - - 3:1 - - - - - 1:1 XXX - -
15. Zenit Łęczyce6:0 - - 3:6 - 3:2 - - - - - - - - XXX 3:2
16. Cartusia Kartuzy - - - - 1:3 - - - - 4:1 - - 4:0 - - XXX

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

godz. 18.00
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.45

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

godz. 18.00
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.45

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

godz. 12.00
8. kolejka V ligi
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda

Kosakowo, Złote Piaski

30

09-2018

niedziela

godz. 15.00
6. kolejka B-Klasy
Sztorm II Kosakowo - Pomorzanin Gdynia

Kosakowo, Złote Piaski

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sztorm KosakowoOrlęta Reda
Sztorm Kosakowo   Orlęta Reda
2018-09-29, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS WładysławowoSztorm Kosakowo
MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo
2018-09-22, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 613, wczoraj: 727
ogółem: 2 762 365

statystyki szczegółowe