Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
MKS Władysławowo 2:2 Cartusia Kartuzy
Czarni Pruszcz Gdański 2:3 Wietcisa Skarszewy
Polonia Gdańsk 2:4 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Sierakowice 1:1 KS Kamienica Królewska
Gedania II Gdańsk 2:2 Zenit Łęczyce
Sztorm Kosakowo 5:0 Sporting Leźno
Bałtyk II Gdynia 6:2 Portowiec Gdańsk
Orlęta Reda 1:1 Potok Pszczółki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Terminarz V liga

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-15 KS Kamienica Królewska 2:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-08-15 Portowiec Gdańsk 3:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-08-15 Wietcisa Skarszewy 5:1 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-08-15 Sporting Leźno 0:3 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Trąbki Wielkie 1:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-08-15 Zenit Łęczyce 3:6 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-08-15 Potok Pszczółki 5:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-08-15 MKS Władysławowo 3:4 Orlęta Reda zobacz ›
2018-08-18 GKS Sierakowice 1:1 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-08-18 Gedania II Gdańsk 3:1 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-08-18 Polonia Gdańsk 1:5 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-08-18 Czarni Pruszcz Gdański 1:1 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-08-18 Sporting Leźno 0:4 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-08-18 Cartusia Kartuzy 1:3 Orlęta Reda zobacz ›
2018-08-18 Sztorm Kosakowo 2:0 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-08-19 Bałtyk II Gdynia 5:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-08-25 Zenit Łęczyce 6:0 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-08-25 KS Kamienica Królewska 1:2 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Trąbki Wielkie 2:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-08-25 MKS Władysławowo 3:0 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-08-25 Portowiec Gdańsk 3:2 Sporting Leźno zobacz ›
2018-08-25 Wietcisa Skarszewy 1:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-08-25 Potok Pszczółki 3:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-08-26 Orlęta Reda 3:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-01 Czarni Pruszcz Gdański 4:3 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-09-01 Sztorm Kosakowo 4:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-09-01 Wietcisa Skarszewy 2:1 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-09-01 Cartusia Kartuzy 4:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-01 Gedania II Gdańsk 0:6 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-09-02 GKS Sierakowice 2:2 Orlęta Reda zobacz ›
2018-09-02 Sporting Leźno 4:2 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-09-02 Bałtyk II Gdynia 2:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-09-08 MKS Władysławowo 4:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Trąbki Wielkie 6:3 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-09-08 Polonia Gdańsk 2:2 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-09-08 KS Kamienica Królewska 2:2 Sporting Leźno zobacz ›
2018-09-08 Zenit Łęczyce 3:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-09-08 Potok Pszczółki 2:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-09-08 Portowiec Gdańsk 1:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-09-09 Orlęta Reda 3:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-09-15 Czarni Pruszcz Gdański 0:0 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-09-15 Sztorm Kosakowo 0:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-09-15 Cartusia Kartuzy 4:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-09-15 Sporting Leźno 3:2 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-09-16 Gedania II Gdańsk 1:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-16 Wietcisa Skarszewy 1:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-09-16 Portowiec Gdańsk 1:3 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-09-16 Bałtyk II Gdynia 9:0 Orlęta Reda zobacz ›
2018-09-22 MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-09-22 KS Kamienica Królewska 1:1 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-09-22 Orzeł Trąbki Wielkie 2:0 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-09-22 Zenit Łęczyce 3:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-09-22 Potok Pszczółki 1:2 Sporting Leźno zobacz ›
2018-09-22 GKS Sierakowice 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-09-23 Polonia Gdańsk 3:8 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-09-23 Orlęta Reda 2:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-09-29 Cartusia Kartuzy 3:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-09-29 Sporting Leźno 1:2 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-09-29 Wietcisa Skarszewy 2:0 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-09-29 Zenit Łęczyce 2:2 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-09-29 Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-29 Sztorm Kosakowo 1:3 Orlęta Reda zobacz ›
2018-09-29 Bałtyk II Gdynia 0:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-09-30 Portowiec Gdańsk 3:3 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-10-06 Potok Pszczółki 1:3 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-10-06 MKS Władysławowo 4:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-10-06 GKS Sierakowice 2:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-10-06 Orzeł Trąbki Wielkie 1:0 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-10-07 Orlęta Reda 2:3 Sporting Leźno zobacz ›
2018-10-07 Polonia Gdańsk 0:3 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-10-07 Gedania II Gdańsk 2:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-10-07 KS Kamienica Królewska 2:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
10  2018-10-13 Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
10  2018-10-13 Zenit Łęczyce 1:4 Potok Pszczółki zobacz ›
10  2018-10-13 Sporting Leźno 0:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
10  2018-10-13 Wietcisa Skarszewy 1:4 Orlęta Reda zobacz ›
10  2018-10-13 Cartusia Kartuzy 2:3 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
10  2018-10-13 Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice zobacz ›
10  2018-10-14 KS Kamienica Królewska 0:3 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
10  2018-10-14 Portowiec Gdańsk 1:2 MKS Władysławowo zobacz ›
11  2018-10-20 GKS Sierakowice 1:3 Sporting Leźno zobacz ›
11  2018-10-20 MKS Władysławowo 4:1 Zenit Łęczyce zobacz ›
11  2018-10-20 Orzeł Trąbki Wielkie 0:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
11  2018-10-20 Potok Pszczółki 2:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
11  2018-10-21 Orlęta Reda 3:1 Portowiec Gdańsk zobacz ›
11  2018-10-21 Polonia Gdańsk 1:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
11  2018-10-21 Bałtyk II Gdynia 1:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
11  2018-10-21 Gedania II Gdańsk 0:2 Sztorm Kosakowo zobacz ›
12  2018-10-27 KS Kamienica Królewska 4:2 MKS Władysławowo zobacz ›
12  2018-10-27 Cartusia Kartuzy 4:0 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
12  2018-10-27 Sporting Leźno 1:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
12  2018-10-27 Zenit Łęczyce 5:1 Orlęta Reda zobacz ›
12  2018-10-27 Orzeł Trąbki Wielkie 1:2 Potok Pszczółki zobacz ›
12  2018-10-27 Sztorm Kosakowo 4:0 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
12  2018-10-28 Wietcisa Skarszewy 2:0 GKS Sierakowice zobacz ›
12  2018-10-28 Portowiec Gdańsk 2:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
13  2018-11-03 Polonia Gdańsk 2:2 Zenit Łęczyce zobacz ›
13  2018-11-03 GKS Sierakowice 1:1 Portowiec Gdańsk zobacz ›
13  2018-11-03 Potok Pszczółki 1:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
13  2018-11-03 MKS Władysławowo 4:2 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
13  2018-11-04 Gedania II Gdańsk 1:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
13  2018-11-04 Orlęta Reda 1:2 KS Kamienica Królewska zobacz ›
13  2018-11-04 Bałtyk II Gdynia 4:0 Sporting Leźno zobacz ›
13  2018-11-04 Czarni Pruszcz Gdański 1:2 Sztorm Kosakowo zobacz ›
14  2018-11-10 Wietcisa Skarszewy 5:2 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
14  2018-11-10 Portowiec Gdańsk 3:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
14  2018-11-10 Sporting Leźno 3:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
14  2018-11-10 Potok Pszczółki 1:2 MKS Władysławowo zobacz ›
14  2018-11-10 Orzeł Trąbki Wielkie 1:3 Orlęta Reda zobacz ›
14  2018-11-10 Zenit Łęczyce 1:0 GKS Sierakowice zobacz ›
14  2018-11-10 KS Kamienica Królewska 2:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
14  2018-11-10 Cartusia Kartuzy 1:0 Sztorm Kosakowo zobacz ›
15  2018-11-17 MKS Władysławowo 2:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
15  2018-11-17 Czarni Pruszcz Gdański 2:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
15  2018-11-17 Polonia Gdańsk 2:4 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
15  2018-11-17 GKS Sierakowice 1:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
15  2018-11-17 Gedania II Gdańsk 2:2 Zenit Łęczyce zobacz ›
15  2018-11-17 Sztorm Kosakowo 5:0 Sporting Leźno zobacz ›
15  2018-11-18 Bałtyk II Gdynia 6:2 Portowiec Gdańsk zobacz ›
15  2018-11-18 Orlęta Reda 1:1 Potok Pszczółki zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-19 Start Mrzezino 2:1 Sztorm Kosakowo zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-28 Sztorm Kosakowo 2:1 Stal Jezierzyce zobacz ›
2018-08-11 Sztorm Kosakowo 7:2 Spójnia Sadlinki zobacz ›
2018-08-28 Sztorm Kosakowo 1:4 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

godz. 18.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 18.15

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sztorm KosakowoSporting Leźno
Sztorm Kosakowo 5:0 Sporting Leźno
2018-11-17, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 999, wczoraj: 456
ogółem: 2 814 443

statystyki szczegółowe