Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo
KS Kamienica Królewska 1:1 Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk 3:8 Bałtyk II Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie 2:0 Wietcisa Skarszewy
Zenit Łęczyce 3:2 Cartusia Kartuzy
Potok Pszczółki 1:2 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 2:2 Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda 2:1 Czarni Pruszcz Gdański

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Cartusia Kartuzy - Gedania II Gdańsk
Sporting Leźno - MKS Władysławowo
Wietcisa Skarszewy - Potok Pszczółki
Zenit Łęczyce - KS Kamienica Królewska
Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
Portowiec Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Terminarz V liga

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-15 KS Kamienica Królewska 2:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-08-15 Portowiec Gdańsk 3:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-08-15 Wietcisa Skarszewy 5:1 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-08-15 Sporting Leźno 0:3 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-08-15 Orzeł Trąbki Wielkie 1:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-08-15 Zenit Łęczyce 3:6 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-08-15 Potok Pszczółki 5:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-08-15 MKS Władysławowo 3:4 Orlęta Reda zobacz ›
2018-08-18 GKS Sierakowice 1:1 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-08-18 Gedania II Gdańsk 3:1 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-08-18 Polonia Gdańsk 1:5 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-08-18 Czarni Pruszcz Gdański 1:1 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-08-18 Sporting Leźno 0:4 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-08-18 Cartusia Kartuzy 1:3 Orlęta Reda zobacz ›
2018-08-18 Sztorm Kosakowo 2:0 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-08-19 Bałtyk II Gdynia 5:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-08-25 Zenit Łęczyce 6:0 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-08-25 KS Kamienica Królewska 1:2 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Trąbki Wielkie 2:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-08-25 MKS Władysławowo 3:0 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-08-25 Portowiec Gdańsk 3:2 Sporting Leźno zobacz ›
2018-08-25 Wietcisa Skarszewy 1:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-08-25 Potok Pszczółki 3:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-08-26 Orlęta Reda 3:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-01 Czarni Pruszcz Gdański 4:3 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-09-01 Sztorm Kosakowo 4:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-09-01 Wietcisa Skarszewy 2:1 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-09-01 Cartusia Kartuzy 4:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-01 Gedania II Gdańsk 0:6 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-09-02 GKS Sierakowice 2:2 Orlęta Reda zobacz ›
2018-09-02 Sporting Leźno 4:2 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-09-02 Bałtyk II Gdynia 2:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-09-08 MKS Władysławowo 4:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Trąbki Wielkie 6:3 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-09-08 Polonia Gdańsk 2:2 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-09-08 KS Kamienica Królewska 2:2 Sporting Leźno zobacz ›
2018-09-08 Zenit Łęczyce 3:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-09-08 Potok Pszczółki 2:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-09-08 Portowiec Gdańsk 1:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-09-09 Orlęta Reda 3:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-09-15 Czarni Pruszcz Gdański 0:0 MKS Władysławowo zobacz ›
2018-09-15 Sztorm Kosakowo 0:3 Potok Pszczółki zobacz ›
2018-09-15 Cartusia Kartuzy 4:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2018-09-15 Sporting Leźno 3:2 Orzeł Trąbki Wielkie zobacz ›
2018-09-16 Gedania II Gdańsk 1:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2018-09-16 Wietcisa Skarszewy 1:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2018-09-16 Portowiec Gdańsk 1:3 Zenit Łęczyce zobacz ›
2018-09-16 Bałtyk II Gdynia 9:0 Orlęta Reda zobacz ›
2018-09-22 MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo zobacz ›
2018-09-22 KS Kamienica Królewska 1:1 Portowiec Gdańsk zobacz ›
2018-09-22 Orzeł Trąbki Wielkie 2:0 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2018-09-22 Zenit Łęczyce 3:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2018-09-22 Potok Pszczółki 1:2 Sporting Leźno zobacz ›
2018-09-22 GKS Sierakowice 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2018-09-23 Polonia Gdańsk 3:8 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2018-09-23 Orlęta Reda 2:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2018-09-29 Cartusia Kartuzy Gedania II Gdańsk 13:00
2018-09-29 Sporting Leźno MKS Władysławowo 17:00
2018-09-29 Wietcisa Skarszewy Potok Pszczółki 15:00
2018-09-29 Zenit Łęczyce KS Kamienica Królewska 16:00
2018-09-29 Czarni Pruszcz Gdański Polonia Gdańsk 15:00
2018-09-29 Sztorm Kosakowo Orlęta Reda 12:00
2018-09-30 Portowiec Gdańsk Orzeł Trąbki Wielkie 11:30
2018-09-30 Bałtyk II Gdynia GKS Sierakowice 15:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-19 Start Mrzezino 2:1 Sztorm Kosakowo zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-28 Sztorm Kosakowo 2:1 Stal Jezierzyce zobacz ›
2018-08-11 Sztorm Kosakowo 7:2 Spójnia Sadlinki zobacz ›
2018-08-28 Sztorm Kosakowo 1:4 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

godz. 18.00
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.45

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

godz. 18.00
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.45

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

godz. 12.00
8. kolejka V ligi
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda

Kosakowo, Złote Piaski

30

09-2018

niedziela

godz. 15.00
6. kolejka B-Klasy
Sztorm II Kosakowo - Pomorzanin Gdynia

Kosakowo, Złote Piaski

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sztorm KosakowoOrlęta Reda
Sztorm Kosakowo   Orlęta Reda
2018-09-29, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS WładysławowoSztorm Kosakowo
MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo
2018-09-22, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 582, wczoraj: 727
ogółem: 2 762 334

statystyki szczegółowe