Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Gedania II Gdańsk
Zenit Łęczyce 1:4 Potok Pszczółki
Sporting Leźno 0:0 Polonia Gdańsk
KS Kamienica Królewska 3:3 Orzeł Trąbki Wielkie
Wietcisa Skarszewy 1:4 Orlęta Reda
Cartusia Kartuzy 2:3 Bałtyk II Gdynia
Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice
Portowiec Gdańsk 1:2 MKS Władysławowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
GKS Sierakowice - Sporting Leźno
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia Kartuzy
Potok Pszczółki - KS Kamienica Królewska
Orlęta Reda - Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Sztorm II (B-klasa) 12/13

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Sebastian Penkalla bramkarz 2 0 0 0 0 0 99 50
2. Paweł Mistygacz bramkarz 3 0 0 2 0 0 270 90
3. Jakub Serafin bramkarz 10 0 0 1 0 0 878 88
4. Adrian Stenka obrońca 8 0 0 0 4 0 711 89
5. Grzegorz Mudlaff obrońca 3 0 0 0 1 0 215 72
6. Maciej Bułach obrońca 9 1 0 1 2 0 477 53
7. Arkadiusz Szuflita obrońca 10 3 0 2 0 0 592 60
8. Przemysław Grala obrońca 2 0 0 1 0 0 13 7
9. Przemysław Klamrowski obrońca 9 0 0 0 0 0 629 70
10. Patryk Piernicki obrońca 16 0 0 0 2 0 1440 90
11. Mirosław Kowalewski obrońca/pomocnik 15 0 1 0 3 0 1348 90
12. Sebastian Filipkowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Mateusz Bizewski pomocnik 5 1 0 0 1 0 157 32
14. Daniel Kuplicki pomocnik 6 1 3 0 1 0 453 76
15. Krzysztof Ziętara pomocnik 4 0 0 0 0 0 161 41
16. Michał Turbański pomocnik 6 0 0 0 0 0 227 38
17. Paweł Rosicki pomocnik 5 0 2 0 0 0 218 44
18. Adam Stempka pomocnik 13 2 2 0 1 0 1117 86
19. Karol Dawidowski pomocnik 2 0 0 0 0 0 23 12
20. Jakub Przyjemski pomocnik 7 0 0 0 0 0 157 23
21. Grzegorz Talar pomocnik 15 0 1 0 0 0 1153 77
22. Patryk Kurdziel pomocnik/napastnik 4 0 0 0 0 0 141 36
23. Maciej Śmiejkowski pomocnik/napastnik 14 1 2 0 1 0 508 37
24. Andrzej Śliwiński pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 31 31
25. Maciej Dolniak napastnik 7 4 2 0 0 0 542 78
26. Adam Spodzieja napastnik 8 5 0 2 2 0 616 77
27. Mateusz Przyjemski napastnik 15 1 0 0 0 0 990 66

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Radosław Styn Trener
2. Andrzej Śliwiński Kierownik drużyny
3. Sylwester Badtke Trener bramkarzy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Paweł Formella obrońca 0 0 0 0 0 0 0
2. Damian Kruminis - Łozowski napastnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Marcin Ankiewicz obrońca 6 0 0 0 0 507 85
4. Patryk Augustowski napastnik 3 1 0 0 0 189 63
5. Tomasz Staszewski pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 180 90
6. Łukasz Baran obrońca 2 0 1 0 0 127 64
7. Paweł Czoska pomocnik 1 0 0 0 0 21 21
8. Adrian Cieśliński bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
9. Paweł Marszałkowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
10. Michał Zygmański pomocnik 1 0 0 0 0 53 53
11. Krzysztof Toruńczak obrońca 5 0 0 0 0 279 56
12. Krzysztof Pek pomocnik 6 0 1 1 0 369 62
13. Mateusz Cieśliński pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Wojciech Piegat obrońca 0 0 0 0 0 0 0
15. Dawid Skrzyński pomocnik 1 0 0 0 0 15 15
16. Adrian Chamerke pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
17. Krystian Lewańczyk obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Przemysław Marszałkowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
19. Andrzej Urbański obrońca 3 0 0 0 0 177 59
20. Dawid Kaleta obrońca 0 0 0 0 0 0 0
21. Sebastian Karnat napastnik 0 0 0 0 0 0 0
22. Maciej Kraiński obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
23. Kamil Kurdybelski obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 90 90
24. Radosław Styn pomocnik 1 0 0 0 0 90 90
25. Michał Frankowski pomocnik 4 1 1 1 0 360 90
26. Michał Michalski pomocnik 2 1 0 0 0 74 37
27. Sebastian Penkalla obrońca 1 0 0 0 0 53 53
28. Józef Stromski bramkarz 1 0 0 0 0 90 90

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

godz. 17.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.15

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

godz. 17.30
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.15

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

godz. 11.00
11. kolejka V ligi
Gedania II Gdańsk - Sztorm Kosakowo

Gdańsk, gen. J.Hallera 201

godz. 20.30
9. kolejka B-Klasy
KP Gdynia - Sztorm II Kosakowo

Gdynia, Olimpijska 5/9

22

10-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Gedania II GdańskSztorm Kosakowo
Gedania II Gdańsk   Sztorm Kosakowo
2018-10-21, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sztorm KosakowoGKS Sierakowice
Sztorm Kosakowo 3:1 GKS Sierakowice
2018-10-13, 12:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1720, wczoraj: 1365
ogółem: 2 786 809

statystyki szczegółowe