Gminny Klub Sportowy Sztorm Kosakowo - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo
KS Kamienica Królewska 1:1 Portowiec Gdańsk
Polonia Gdańsk 3:8 Bałtyk II Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie 2:0 Wietcisa Skarszewy
Zenit Łęczyce 3:2 Cartusia Kartuzy
Potok Pszczółki 1:2 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 2:2 Gedania II Gdańsk
Orlęta Reda 2:1 Czarni Pruszcz Gdański

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Cartusia Kartuzy - Gedania II Gdańsk
Sporting Leźno - MKS Władysławowo
Wietcisa Skarszewy - Potok Pszczółki
Zenit Łęczyce - KS Kamienica Królewska
Czarni Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda
Portowiec Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Kadra 2011/2012

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Józef Stromski bramkarz 20 0 0 0 0 0 1785 90
2. Krzysztof Bach bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Łukasz Filipski obrońca 4 0 0 0 0 0 205 52
4. Jacek Radtke obrońca 16 0 0 0 0 1 1290 81
5. Adam Struś obrońca 13 0 0 0 2 0 1045 81
6. Kamil Kurdybelski obrońca 8 0 0 0 2 0 685 86
7. Marcin Ankiewicz obrońca/pomocnik 18 0 0 0 1 0 885 50
8. Łukasz Baran obrońca/pomocnik 22 0 0 0 2 0 1865 85
9. Filip Borek obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 180 90
10. Mateusz Chełmikowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Adam Stempka pomocnik 23 0 0 0 2 0 1985 87
12. Rafał Piotrowski pomocnik 20 5 0 0 7 0 1629 82
13. Robert Chojka pomocnik 20 1 0 0 2 0 1610 81
14. Paweł Czoska pomocnik 14 0 0 0 1 0 536 39
15. Damian Miernik pomocnik 4 1 0 0 0 0 280 70
16. Patryk Kurdziel pomocnik 6 0 0 0 0 1 315 53
17. Bartosz Bona pomocnik 8 0 0 0 2 0 675 85
18. Grzegorz Marzejon pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Michał Maszota pomocnik 8 2 0 0 3 0 720 90
20. Damian Kruminis - Łozowski pomocnik/napastnik 12 0 0 0 0 0 414 35
21. Patryk Augustowski pomocnik/napastnik 22 8 0 0 0 0 1478 68
22. Tomasz Staszewski pomocnik/napastnik 18 0 0 0 2 0 550 31
23. Paweł Chełmikowski pomocnik/napastnik 12 0 0 0 0 0 810 68
24. Michał Buchert pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Michał Michalski napastnik 13 4 0 0 2 0 550 43
26. Przemysław Nylec napastnik 10 0 1 0 0 0 725 73
27. Sebastian Kurdziel napastnik 17 8 0 0 4 1 1413 84

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Sebastian Badtke bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
2. Mariusz Łeppek obrońca 3 0 0 0 0 45 15
3. Andrzej Patok obrońca 0 0 0 0 0 0 0
4. Adam Mackiewicz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
5. Tomasz Bigott pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
6. Paweł Roszak napastnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Maciej Bułach obrońca 0 0 0 0 0 0 0
8. Adam Stromski pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Łukasz Kozakiewicz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Arkadiusz Szuflita pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Paweł Formella pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Marcin Jóżwiak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Paweł Elwart pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Daniel Ciąpała pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Kamil Szalczyński napastnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Radosław Bielski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
17. Łukasz Kłos obrońca 0 0 0 0 0 0 0
18. Krzysztof Rólka bramkarz 2 0 0 1 0 180 90
19. Marcin Cichopek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
20. Marek Rusin pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
21. Sebastian Staluszka pomocnik 5 0 0 1 0 150 30
22. Jarosław Gołdyń obrońca 7 0 0 1 0 630 90
23. Zbigniem Samsel pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
24. Mariusz Skelnik obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 10 10

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

godz. 18.00
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.45

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

godz. 18.00
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski, zbiórka 17.45

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

godz. 12.00
8. kolejka V ligi
Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda

Kosakowo, Złote Piaski

30

09-2018

niedziela

godz. 15.00
6. kolejka B-Klasy
Sztorm II Kosakowo - Pomorzanin Gdynia

Kosakowo, Złote Piaski

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sztorm KosakowoOrlęta Reda
Sztorm Kosakowo   Orlęta Reda
2018-09-29, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

MKS WładysławowoSztorm Kosakowo
MKS Władysławowo 3:0 Sztorm Kosakowo
2018-09-22, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Kosakowo
w sezonie 2018/2019

GMINA KOSAKOWO

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 566, wczoraj: 727
ogółem: 2 762 318

statystyki szczegółowe